Strona główna
Aktualności
Zarząd oddziału
Reproduktory
Szczenięta
Hodowle
Galeria
Archiwum
ZOOPSYCHOLOG

Na podium obok najpiekniejszego stanęły też:

2 - pies rasy Wilczarz Irlandzki - LOGAN Celtic Alanda, wł. Magdalena Górecka, Rogierówko
3 - pies rasy Mops - METEORYT Pomarszczony Czar, wł. Jolanta Walczak, Inowrocław
4 - pies rasy Polski Owczarek Podhalański - PRYMUS Kontekst, wł. Aleksandra Mikołajewska, Inowrocław

Poniżej zwycięcy w poszczególnych grupach FCI:

Grupa I
1 - Polski Owczarek Podhalański - PRYMUS Kontekst, wł. Aleksandra Mikołajewska, Inowrocław
2 - Polski Owczarek Nizinny - MASKOTKA Rvendall, wł. Tomasz Wielich, Poznań
3 - Owczarek Szetlandzki - BEJ z Brodzieńskiego Grodu, wł. Jerzy Dylczyński, Warszawa
4 - Owczarek Szkocki Długowłosy - ARUNA Szkckie Wrzosowisko FCI, wł. Beata Piotrowska, Września

Grupa II
1 - Sznaucer Olbrzym Czarny - SZCZUROŁAP z Dalekiej Remus, wł. Krzysztof Pawłowski, Luboń
2 - Berneński Pies Pasterski - DYZIO Nekielskie Moczary, wł. Sebastian Czyżewski, Nekla
3 - Nowofundland - BARJOS Kaźko Słupski, wł. Dariusz Kwiatkowski, Włocławek
4 - Sznaucer Miniaturowy Biały - Yet Orcus FCI ESCADA MOON SPARKLE, wł. Anna Ogonowska, Olsztynek

Grupa III
1 - Yorkshire Terrier - VALENTINO Bakarat, wł. Adrianna Adamowicz, Kwidzyn
2 - Cairn Terrier - MACUMBA CZARNY 4 ME z Księżopola, wł. Barbara Księżopolska, Michałow Reginów
3 - Terrier Szkocki - SZAŁOWA SZEFOWA Koncept, wł. Hanna Bakuniak, Pruszków
4 - Manchester Terrier - ASTON LEY'S Princessa Meg, wł. Roman Pabich, Szamotuły

Grupa IV - żaden zwycięzca rasy nie stanął do tej konkurencji

Grupa V
1 - Basenji - DOMINO DANCING PRINCE Loango, wł. Andrzej Kramarow, Piaseczno
2 - Szpic Miniaturowy Pomeranian - BEAUTIFUL STARS TRACKER, wł. Maciej Sowiński, Liaya Emeliyanova, Zelów
3 - Siberian Husky - EXTRAVAGANCE of Cool Water, wł. Beata i Dariusz Jasińscy,Kostrzyn Wlkp
4 - Alaskan Malamute - Storm Kloud's NORDIC SON OF SNOW, wł. Halina Woźniak, Golub Dobrzyń

Grupa VI
1 - Beagle - AMELIA Pomarszczony Czar, wł. Jolanta Walczak, Inowrocław
2 - Gończy Polski - NAŁÓG ze Studenckiej Biedy, wł. Anita Gomułka, Mińsk Mazowiecki
3 - Gończy Berneński - ATHENA NYYRIKKI, wł. Anita Gomułka, Mińsk Mazowiecki
4 - Posokowiec Bawarski - LUPUS Sfora Nemroda FCI, wł. Zdzisław Prosianowski, Kiszkowo

Grupa VII
1 - Seter Irlandzki - Dubliner MAC CLOUD, wł. Marina Romanuk, Łotwa
2 - Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy - CESARIO AMIGO MAXI - YAR Bojar, wł. Grzegorz Borowicz, Włocławek
3 - Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy - ARCO Jasenky, wł. Paweł Lisiak, Koźmin Wlkp.
4 - Wyżeł Weimarski Krótkowłosy - CANIS FORTUNA HUNTER, wł. Arnold Kockin, Łotwa

Grupa VIII
1 - Golden Retriever - Baltic Golden Star ANGEL OF HARMONY,wł. Michał Tuliszewski, Wysoka
2 - Cocker Spaniel Amerykański - JAMBALAYA Catonium, wł. Katarzyna Szlachcikowska, Kaźmierz
3 - Labrador Retriever - JASMIN NOIR Herbu Zadora, wł. Monika Dowgiałło, Osiek
4 - Cocker Spaniel Angielski - Ricci Club FCI CZARNA Z NAFTY, wł. Maryla Sochacka, Karlino

Grupa IX
1 - Mops - METEORYT Pomarszczony Czar, wł. Joanta Walczak, Inowrocław
2 - Lhasa Apso - Stings BLAZE OF GLORY, wł. Ewa Besaraba, S.I Lofgren, Grudziądz
3 - Chihuahua Długowłosy - APRICOT Eminentia Canis, wł. Marcin Wilczek, Dywity
4 - Chiński Grzywacz - Sasquehanna FAKIR, wł. Nahid Freudenberg, Niemcy

Grupa X
1 - Wilczarz Irlandzki - LOGAN Celtic Alanda, wł. Magdalena Górecka, Rogierówko
2 - Chart Rosyjski Borzoj - BADY JIM Monteka, wł. Justyna Bielicka, Żołędowo
3 - Chart Afgański - ALCE IN WONDERLAND Imar De Ghar, wł. Danuta Marek Józefiak, Żychlin
4 - Whippet - Jesterland IRIS O' THE KINS, wł. Bożena Kollat, Poznań

Młody prezenter - Paulina Lisiak, Koźmin Wlkp.