Strona główna
Aktualności
Zarząd oddziału
Reproduktory
Szczenięta
Hodowle
Galeria
Archiwum
ZOOPSYCHOLOG


Poniżej wyniki poszczególnych konkurencji:



Najpiękniejsze szczenię
I - seter irlandzki GROT z Mahagonii, wł. Marcin Frąckowiak
II - jamnik długowłosy miniaturowy VIVIENNE z Końskiego Raju FCI, wł.Elżbieta Olszańska
III - lhasa apso PULP FICTION z Czańca, wł. Dorota Sapała, A. Dzidt





Najpiękniejszy Junior
I - jamnik krótkowłosy standardowy CHANNEL CAKE Canis Venator, wł. Ewa Kowalewska
II - charcik włoski APOLLINA Ciechociński Widok FCI, wł. Paweł Stochmal
III - boston terrier Arco Iris MIRACLE OF LOVE, wł. Wojciech Płotnicki





Najpiękniejszy Weteran
I - siberian husky Winterfro's ANGEL OF GLORY, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez
II - staffordshire bull terrier VICTORIA Poczta Berlin, wł. Katarzyna Zygas
III - whippet HONOROWY RYCERZ Meradith, wł. Manuela Czajkowska





Najpiękniejszy Pies Użytkowy Rasy Myśliwskiej
I - wyżeł niemiecki krótkowłosy AFRA z Dobelickych luk, wł. Paweł Lisiak
II - wyżeł niemiecki krótkowłosy ARCO Jasenky, wł. Paweł Lisiak
III - jamnik szorstkowłosy króliczy ESPADA III Ogród Karoliny, wł. Katarzyna, Agnieszka Klusak





Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej
I - chart polski INCITATUS Arcturus, wł Wojciech Henschke
II - gończy polski WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora, wł. Stanisław Minakowski
III - polski owczarek podhalański PIGWÓWKA - OWSIANKA Filos, wł. Stanisław Minakowski





Najpiękniejszy Pies Oddziału Inowrocławskiego
I - mops MARIKA Pomarszczony Czar, wł. Jolanta Walczak
II - beagle AMELIA Pomarszczony Czar, wł. Jolanta Walczak
III - dog kanaryjski QUEEN MARY De Presa Awangrda, wł. Ldia Kasprzak





Najpiękniejsza Para Hodowlana
I - siberian husky Winterfro's PEGASO i Winter Melody DOUBLE TROUBLE, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez
II - mops METEOR Pomarszczony Czar i MARIKA Pomarszczony Czar, wł. Jolanta Walczak
III - wyżeł weimarski krótkowłosy ANTON Silver Phantom i AVERA Silver Phantom, wł. Alina Eichhorn

BOG I
I - owczarek francuski beauceron SALTO Utex-Bosero, wł. Andrzej Turek
II - czechosłowacki wilczak JOTUN z Peronówki, wł. Dorota Ferchan
III - welsh corgi cardigan MY LOVELY BEE, wł. Dzintra Sila

BOG II
I – sznaucer miniaturowy biały Sternal Gambler STEP BY STEP, wł. Krystyna Toczyłowska
II – berneński pies pasterski THRUMAN Michaudville, wł. Teresa Deik
III - dog kanaryjski QUEEN MARY De Presa Awangrda, wł. Ldia Kasprzak

BOG III
I – yorkshire terier Blue Sansara ANGIE CHEEKY CHEERS, wł. Anna Namyślak
II – terier szkocki KING OF QUEENS Arabella’s, wł. Joanna Śmidoda
III – staffordshire bull terier Canaveral – Staff VIGOR, wł. Wiesław Król

BOG IV
I – jamnik długowłosy miniaturowy Toklarama’s ESPRESSO, wł. Beata Gęsińska
II – jamnik szorstkowłosy króliczy ESPADA III Ogród Karoliny, wł. Katarzyna, Agnieszka Klusak
III – jamnik szorstkowłosy standardowy HAGRID Złamany Szeląg, wł. Maria, Zbigniew Wawrzyniak

BOG V
I - siberian husky Winterfro's ANGEL OF GLORY, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez
II – akita amerykańska BRITTANY Gogolińska Karolina, wł. Piotr Matyjasz
III – samojed GLOW ARCTIC STAR Yoshi & Us, wł. Iwona Lenarczyk

BOG VI
I – beagle SUMMER DREAM z Krainy Szczęścia, wł. Lilianna Bachurzewska
II – posokowiec bawarski FIGO Koguci Pazur, wł. Radosław Kotowski
III – gończy polski WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora, wł. Stanisław Minakowski

BOG VII
I – wyżeł niemiecki krótkowłosy AFRA z Dobelickych luk, wł. Paweł Lisiak
II – seter irlandzki ENGLISH QUEEN OF BEAUTY z Arislandu, wł. Agnieszka Balcerzak
III – wyżeł weimarski krótkowłosy ANTON Silver Phantom i AVERA Silver Phantom, wł. Alina Eichhorn

BOG VIII
I – cocker spaniel angielski X-TREME Ricci Club, wł. Zofia Konderla
II – golden retriever LAURENSTAR CANDELA COCTAIL, wl. Ewa Szeligowska
III – spriger spaniel angielski High Score VIRTUAL-SPIRIT, wł. Krzysztof Waloszczyk

BOG IX
I – mops PUCCA FUNY LOVE Pomarszczony Czar, wł. Jolanta Walczak
II – gryfonik belgijski DANTE od Wilmy, wł. Dariusz Drozdowsk
III – boston terrier Arco Iris SUGAR SHOCK, wł. Wojciech Płotnicki

BOG X
I – wilczarz irlandzki LAURA Celtic Alanda, wł. Karol Skowronek
II – chart rosyjski borzoj ARLEQUIN Negrus, wł. Urszula Smoczyńska
III – wilczarz irlandzki LOGAN Celtic Alanda, wł. Magdalena Górecka

BIS
I – siberian husky Winterfro's ANGEL OF GLORY, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez
II – mops PUCCA FUNY LOVE Pomarszczony Czar, wł. Jolanta Walczak
III - cocker spaniel angielski X-TREME Ricci Club, wł. Zofia Konderla





W konkursie dla młodych prezenterów triumfowała Wiktoria Sapała z Łysomic. Miłośników psich piękności zapraszamy już za rok do Inowrocławia na jubileuszową XXV wystawę rasowych czworonogów.

24.04.09
Autor: Marta Pietrzak
Foto: Jolanta i Piotr Walczak